▫ 2016 ▫

Sandviken 16-05-21 Fabio Brambilla  HP
Umeå 16-04-10 Marie Westerlund  HP, BIV-T, NOM-V 
Umeå 16-04-09 Malin Sundqvist  HP
Sollentuna 16-03-27 Mira Fonsén  HP, NOM-V


▫ 2015 ▫

 Sandviken 15-05-16 Jörgen Billing  HP, BIV-T, NOM-V  (1 röst i panel) &  NOM till Bästa Klubbkatt
 Sollentuna 15-03-08 Anneli Persson  HP, NOM-V
Sollentuna 14-03-07 Anne Köhn  HP, BIV-T, NOM-V
Rasbo 15-01-04 Dorte Kaae  HP
Rasbo 15-01-03 Karl Preiss  HP, BIV-T
Rasbo 15-01-03    BEST IN SHOW Avelshona


▫ 2014 ▫

Varmt GRATTIS till:

Årets GeK-katt 2014 Katergori 2
1:a plats Vuxen Hona


Årets Katt 2014 SVERAK Katergori 2
6:e plats Vuxen hona

Årets skogkatt 2014, Skogkattslingan
10:e plats
Vuxen

Sollentuna 14-04-20 Eva Porat  HP, NOM-V, BEST IN SHOW
Sollentuna 14-04-19 Sarah Johnson  SUPREME CHAMPION, BIV-V, NOM-V (förlorade på skilje röst)
 Nyköping 14-03-23 Glenn Sjöbom  CACS, BIV-T, NOM-V
 Nyköping 14-03-22 Michael Edström  CACS, BIV-T, NOM-V
Sollentuna 14-03-09 Maud Olsen-Johansson  CACS, BIV-V
Sollentuna 14-03-08 Hannah Jensen  CACS
Rasbo 13-01-05 Maud Olsen-Johansson  CACS, BIV-T, NOM-V, BEST IN SHOW
Rasbo 13-01-04 Glenn Sjöbom  CACS, BIV-T, NOM-V, BEST IN SHOW


▫ 2013 ▫


Årets skogkatt 2013
, Skogkattslingan
13:e plats
Vuxen
 

Bollnäs 13-05-26 Sirpa Lindelöf  CACS
Bollnäs 13-05-25 Martin Kabina  CACS
Östervåla 13-05-11 Sebastian Pruchniak  CACS (2:a i biven)
Åbo (FIN) 13-03-24 Elena Zagorskaya  CACS, BIV-T, NOM-V, BEST IN SHOW
Åbo (FIN) 13-03-23 Bjarne Wikström  GRAND INTERNATIONELL CHAMPION, BIV-T, NOM-V (2 röst i panel)
Sollentuna 13-03-10 Anette Engvall  CAGCIB, BIV-V, NOM-V, DVM (2 röst i panel, förlorade på 1 röst)
Sollentuna 13-03-09 Henry Hornell  CAGCIB
Sollentuna 13-01-20 Michael Edström  CAGCIB, NOM-V (2:a i biven, 2 röst i panel, förlorade på 1 röst)
Sollentuna 13-01-19 Maud Olsen-Johansson  CAGCIB
Rasbo 13-01-05 Maria Rihova  CAGCIB, BIV-V, NOM-V


▫ 2012 ▫

Varmt GRATTIS till:

Årets GeK-katt 2012 Katergori 2
1:a plats Vuxen Hona


Årets skogkatt 201
3, Skogkattslingan
10:e plats
Vuxen

Årets Katt 2012 SVERAK Katergori 2
19:e plats Vuxen hona
 

Sollentuna 12-11-18 Raymond A Saetre  CAGCIB, BIV-V, NOM-V
Sollentuna 12-11-17 Aase Nissen  CAGCIB, BIV-V
Moss (N) 12-10-21 Gerardo Fraga y Guzmán

 INTERNATIONELL CHAMPION

Moss (N) 12-10-20 Michael Edström

 CACIB, NOM-V

Jälla 12-10-13 Olga Sizova

 CACIB, NOM-V

Eskilstuna 12-09-01 Francoise Milcent

 CHAMPION, NOM-V (2:a i biven)

Forshaga 12-07-01 Åsa Hammarlund

 Ex 2

Forshaga 12-06-30 Charles Spijker

 Ex 3



▫ 2011 ▫

Varmt GRATTIS till:
Årets Katt 2011 SVERAK Katergori 2
23:e plats Ungdjur & Juniorer

Årets skogkatt 2011, Skogkattslingan
6:e plats
Ungdjur & Juniorer
 

Upplands Väsby 11-11-19 Karl Preiss  CAC av 3
Uppsala SW 11-09-10 Veikko Saarela  CAC, (2:a i biven förlorade pga för lite päls)
Molde (N) 11-08-07 Hanne Sofie Sneum  Ex 1
Molde (N) 11-08-06 Sirpa Lindelöf  Ex 1, BIV-T, NOM-J
Borlänge 11-07-24 Maud Olsen-Johansson  Ex 1
Borlänge 11-07-23 Anette Engvall  Ex 1, BIV U+J
Haninge 11-07-17 Anette Engvall  Ex 1, BIV J+V, NOM-J
Forshaga

11-07-03

Anneli Persson  Ex 1, NOM-J
Märsta 11-06-12 Sebastian Pruchniak  Ex 1, NOM-J, BEST IN SHOW
Märsta 11-06-11 Marie Westerlund  Ex 1, BIV-T, NOM-J (2 röst i panel, förlorade på skilje röst)
Örebro 11-06-05 Raymond A Saetre  Ex 1, BIV-J, NOM-J
Lørenskog (N) 11-05-08 Dietmar Sagurski  Ex 1, BIV-J+V, NOM-J (1 röst i panel)
Lørenskog (N) 11-05-07 Anne Gro Edstrøm  Ex 1, BIV-T, NOM-J, BEST IN SHOW
Hallstahammar 11-04-16 Henry Hornell  Ex 1, BIV-U+J, NOM-U (1 röst i panel)
Sollentuna 11-04-10 Aleksei Shchukin  Ex 1, BIV-T, NOM-U, BEST IN SHOW
Gävle 11-03-06 Raymond A Saetre  Ex 1 (Raymonds 4:e bästa katt för dagen)
Örebro 11-01-30 Kristiina Rautio

 Ex 1, BIV-U+J